Dobrovodská ul. 2287, České Budějovice, 370 06
+420 604 960 537 info@merab.cz

Výkup železného odpadu a odpadů barevných kovů

Výkup odpadu a kovů

Železný odpad pro vás nemusí být složitou překážkou. Naopak! Pomůžeme vám s jejím svozem a ještě vám nabídneme velmi výhodnou cenu. Naše služby jsou vyhledávané zejména v oblastech strojírenských a výrobních firem, v zemědělských družstvech, ale i například při vyklízení starých nemovitostí. Pro menší množství vykupovaného železného odpadu jsme občanům a malým organizacím kdykoli k dispozici v našich provozovnách v Českých Budějovicích a Trhových Svinech.

Kompletní demontáž i odvoz

Veškerý železný odpad pečlivě třídíme a poté vám podle kvality a váhy stanovíme výkupní cenu. V dnešní době opět stoupá poptávka po těchto materiálech, můžeme vám tedy garantovat velmi příznivé částky za jakýkoli materiál.

Výkup kovů

Naše společnost disponuje veškerou technikou. Dostatečně výkonným vozovým parkem, sběrnými kontejnery i mechanickými a hydraulickými nakladači. Pro velký objem materiálu dokážeme kdykoli dojet přímo k vám a zajistit kompletní nakládku včetně případné demontáže strojů nebo dílů. Odvoz probíhá ihned. Vždy dodržujeme dohodnutý termín, pracujeme rychle a dbáme na to, aby během naší práce při manipulaci s těžkými břemeny nedošlo k žádným škodám. Cenu za odvážený železný odpad vám uhradíme na místě.

Není-li zapotřebí těžká technika, nebo pro potřeby postupného vyklízení, můžeme nabídnout i přistavění kontejneru. Po jeho naplnění se postaráme o odvoz a platbu sjednané částky za vykupovaný materiál.
Obraťte se na nás kdykoli, rádi vám doporučíme nejjednodušší způsob likvidace železného odpadu a pomůžeme vám nejen v regionu Českých Budějovic.