Dobrovodská ul. 2287, České Budějovice, 370 06
+420 604 960 537 info@merab.cz

Přistavení kontejnerů na kovový odpad

Přistavení kontejnerůZdarma přistavíme kontejnery různých typů, velikostí, dále zajištujeme pravidelnou výměnu a odvoz nákladnímy automobily MAN a RENAULT.
Naše provozovny v Českých Budějovicích a Trhových Svinech disponují moderní technikou pro svoz a třídění kovového odpadu včetně dostatečného počtu kontejnerů pro průběžné nebo samostatné odkládání. Podle vašich potřeb vám i mimo náš region přistavíme k dispozici kontejner jakékoli velikosti a po naplnění zajistíme opětovný odvoz.

Kontejnery pro výrobny i domácnosti

Naše kontejnery jsou velmi pevné konstrukce, která dovoluje i velké namáhání a vysokou nosnost. V závislosti na vašem užití vám můžeme doporučit méně objemné typy vhodné pro vyklízení starých dílen nebo nemovitostí. Pro výrobní strojírenské firmy nebo zemědělská družstva pak můžeme nabídnout kontejnery podstatně větší. Kontejnery doporučujeme i do těžkých provozů, jako jsou kovárny nebo lisovny. Přesně v závislosti na rychlosti naplnění zajistíme pravidelný odvoz a výměnu. Pro jednorázové akce se zcela přizpůsobíme vašim individuálním potřebám a možnostem. Zjistíte-li v průběhu vyklízení příliš těžké nebo objemné kusy, rádi vám pomůžeme s demontáží a nakládkou.
Časy odvozů sjednáváme podle vašich potřeb, problémem nejsou víkendy ani odpolední hodiny. Kontaktovat nás můžete kdykoli. Kromě odhadu velikosti kontejneru vám sdělíme i aktuální ceny pro výkup železného odpadu a možnosti ušetření vaší práce i času.