Dobrovodská ul. 2287, České Budějovice, 370 06
+420 604 960 537 info@merab.cz

Demontáž strojního zařízení

Demontáž strojního zařízeníNaše společnost má dlouholeté zkušenosti s demontáží i likvidací strojního zařízení. V průběhu času se na nás obrátilo mnoho firem při modernizaci nebo vyklízení starých vyřazených technologií, strojů, ústředen a dalších zařízení. Rádi naše profesionální zkušenosti nabízíme i vám v regionu České Budějovice. Samozřejmě, rádi se za našimi zákazníky vypravíme i mimo tento region.

Rychle a spolehlivě

Naše provozovny disponují nejmodernějším zařízením včetně hydraulických a mechanických nakladačů, vozů s dostatečně silným výkonem i nosností. Veškerá zařízení demontujeme s ohledem na rychlost vyřízení objednávky. I při velmi náročné a složité práci dbáme na šetrnost k okolnímu vybavení. Důsledně dodržujeme bezpečnost práce i veškeré právní předpisy. Dohodnuté termíny přesně dodržujeme. Předem vám stanovíme přesnou cenu za vykupovaný materiál ke druhotnému zpracování nebo v případě potřeby vystavíme potřebné prohlášení o ekologické likvidaci.
Se starým strojním zařízením si nemusíte dělat starosti. Modernizujte své výrobny. Se starými zařízením si poradíme vás. Máme prostředky pro demontáž i velmi objemných a těžkých kusů. Postaráme se o kompletní, rychlé a spolehlivé služby aniž bychom narušili váš plán výstavby nebo zároveň probíhající výroby.