Dobrovodská ul. 2287, České Budějovice, 370 06
+420 604 960 537 info@merab.cz

SMAZANO-Výkup transformátorů a dalšího elektroodpadu

Výkup transformátorůNaše společnost se zabývá i výkupem transformátorů. Na našich provozovnách v Českých Budějovicích a Trhových Svinech máme k dispozici nejmodernější techniku pro třídění a zpracování kovového odpadu. Veškerý dovezený materiál ekologicky zpracováváme. Vám pak vždy nabízíme podle vývoje cen na trhu ty nejlepší ceny a kompletní služby v oblasti odvozu a demontáže.

Odvoz včetně výhodné výkupní ceny

Elektroodpad je zvláštní a zvláště hodnocenou kategorií ve zpracování druhotných surovin. Výkupní cena se řídí podle mezinárodních měřítek. Záleží nejen na množství materiálu, ale i jeho kvalitě, stáří a v případě transformátorů i na způsobu vynutí. Ochotně vám předložíme aktuální ceník, doporučíme způsob demontáže nebo ji v případě vašeho zájmu kompletně provedeme a sami zajistíme odvoz do našich provozoven. Disponujeme technikou i dostatečnými zkušenostmi pro šetrné a rychlé odstranění starých zařízení a jejich odvoz. Nemusíte si dělat starosti s žádným zařízením. Vše zajistíme v dohodnutém termínu.
V případě šrotování vám připravíme prohlášení o ekologické likvidaci, kterou v mnoha případech nařizuje současná legislativa.