Dobrovodská ul. 2287, České Budějovice, 370 06
+420 604 960 537 info@merab.cz

Ekologická likvidace automobilů

Ekologická likvidace automobilůProvádíme ekologickou likvidaci autovraků dle vyhlášky č. 352/2008 Sb.
Za Váš autovrak zaplatíme a vystavíme Potvrzení o převzetí autovraku nutné k odhlášení z registru vozidel. Po dohodě možnost zajištění odvozu Vašeho autovraku naší firmou.

Nemusíte se obávat dopravy nepojízdného vozu. Váš vůz může být havarovaný nebo porucha v řízení neumožňuje bezpečnou přepravu. Není třeba zajišťovat nákladnou odtahovou službu. Naše společnost disponuje kompletní odtahovou i nákladovou technikou. Na základě domluvy si pro váš starý vůz přijedeme kamkoli. Nejčastěji působíme v regionu Českých Budějovic, ale samozřejmě se postaráme o vůz i z větší vzdálenosti.

Kompletní služby i pro nekompletní auta

Kompletní servis s vámi dohodneme kdykoli, s ohledem na vaše časové možnosti. Podle sjednaného termínu přijedeme na udané místo a po kontrole náležitostí z technického průkazu se postaráme o veškerou práci za vás. V návaznosti na vyhlášku vám připravíme Potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovlaků, které je nutné pro vyřazení z registru motorových vozidel. Vůz naložíme a odvezeme. Postaráme se i o nekompletní auta. U nich je pak předmětná chybějící část zaznamenána v potvrzení.
Nenechávejte zbytečně stát váš nepoužitelný vůz před domem. Zavolejte nám kdykoli, postaráme se o jeho odvoz i vyřízení potřebných úředních dokladů.